Budapesti leszbikus ismerkedés

phil
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. szept. 22, 2017 7:21 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: phil » pén. szept. 22, 2017 7:43 am

Sziasztok!
27 éves, nyitott transznemű házasságban élő, fiúsabb biszex lány vagyok. Eddigi életem során kevés alkalmam volt megélni a női szerelmet, szeretném jobban megtapasztalni a leszbikus együttlétet, illetve azt az önmagamat, aki egy ilyen kapcsolatban vagyok/lehetek. Ne értsen félre senki: nem egy "harmadikat" keresek. A férjemmel egymásnak lelki társai, barátai vagyunk, és ettől a barátságtól teljesen független, új kapcsolatokat keresünk. Én kifejezetten szerelemre vágyom, felszabadult szexualitásra és intelligens beszélgetésekre. Szeretek ezenfelül kirándulni és színházba is járni, nagyon szeretek olvasni, írói ambícióim is vannak. (Foglalkozásom szerint a reál tárgyakhoz kötődöm, továbbá imádom a festményeket, és jelenleg hobbiból grafikusnak is tanulok - mindezek alapján úgy érzem, elég széles kört lefoglal mindaz, amiről velem társalogni lehet. Érdekes lehet még, hogy vega vagyok, nem etikai alapon, így nem borzaszt el, ha valaki húst eszik előttem - részemről ez a döntés kizárólagosan egészségügyi megfontolás eredménye.) Ezeket mind szívesen megélném egy női partner társaságában. Szomjazom egy lányosabb lány társaságát, és mindazt a sok kis rezdülést és bájt, ami ebben benne van.
Nem tudom, hogy bárki megérti-e egyáltalán a fentebbi sorokat. Legalább betegnek vagy komolytalannak ne nézzetek ezekért a sorokért, kérlek. Ha valami csoda folytán bárkinek is felkeltettem a pozitív érdeklődését, a következő e-mailcímen ér el: philchronicler@gmail.com

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » szomb. szept. 23, 2017 7:34 am

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reader pén. okt. 13, 2017 9:02 pm-kor.

dorsyka
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. szept. 23, 2017 7:36 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: dorsyka » szomb. szept. 23, 2017 8:14 pm

Sziasztok!

22 éves, nem fiús, de nem is kimondottan nőies lány vagyok, vékony, alacsony. Nem vagyok egy bulizós alkat, nincsenek káros szenvedélyeim, viszont szívesen megyek sétálni, színházba, koncertekre vagy csöndesebb, nyugodtabb programokra. Művészetet tanulok, szeretem még a sportot és az animéket.
Keresek huszonéves lányokat akik szívesen beszélgetnének vagy mennének el velem kikapcsolódni. Nyitott vagyok az új dolgokra, más emberek véleményére. Elsősorban párkeresés céljából vagyok itt, de a barátkozást is szívesen fogadom. :)
Ha egy kicsit is felkeltettem az érdeklődésedet, nyugodtan írj, válaszolok. :)

dorsyka3@gmail.com

anna01
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. okt. 05, 2017 8:42 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: anna01 » csüt. okt. 05, 2017 8:50 am

Sziasztok!
Nem is tudom, mit írhatnék... kezdjük az alapinfókkal :)
17 év, végzős gimnazista, barna haj, barna szem, vékony alkat, nőies, leszbikus. Ezek azok a paraméterek, amelyekről nem igazán tehetek :D
Amikről viszont igen: romantikus alkat vagyok, néha talán a tündérmesékben is tudok hinni (mármint, azokban, ahol a szőke és a barna hercegnő hosszas megpróbáltatások után megtalálják egymást) - de erről ennyi elég, mielőtt végleg elijesztelek :) Szeretem a jó filmeket, a zenét (zongorázni és cajónozni is tanulok), a színházat és a könyveket. Továbbá a tésztákat, a naple-és felkeltéket (főleg nyáron a Balatonon barátnőimmel), a benzinszagot, az állatokat és az utazást.
Ha úgy gondolod, ezután a szétszórt, kicsit kezdetleges bemutatkozó elolvasása után is, hogy lehet köztünk valami, te magad pedig legfeljebb huszonhárom éves vagy, akkor kérlek, írj nekem egy e-mailt: b.panka2000@gmail.com
Hátha mi lehetünk egymásnak az a két hercegnő ;)

Moonlight
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. okt. 18, 2017 12:48 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Moonlight » szer. okt. 18, 2017 1:02 pm

Sziasztok!

30+ os laza, humoros, molett, kisse extrovertalt :-) csaj vagyok budapestrol. Keresem azt az erdeklodo, kedves, vidam, egyedulallo es egyedul elo, ex es stresszmentes szinten budapesti lanyt, aki hozzam hasonloan igazi tarsat keres, egy szereteten, megbecsulesen, egyenlosegen alapulo kellemes kapcsolathoz.
Teremtsuk meg a sajat vilagunkat egyutt!

Ha ez a kis szosszenet felkeltette erdeklodesedet, tudod mit kell tenned :-))

dittavj@gmail.com
Szep napot!

nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: nandrea » csüt. okt. 19, 2017 6:14 pm

Andrea a nevem, 49 éves vagyok.
Kinézetem, átlagos, sportosan nőies alkat.
Keresem a korban hozzám illő társat, 5-8 év nem számít.
Plusz,-minusz.

Budapesten élek és dolgozom.
Barátság is érdekel. Szeretek sétálni és kiránulni.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, bátran írj.
Elérhetőségem,

- annovak1@gmail.com.

Szép napot.
Andi

nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: nandrea » csüt. okt. 19, 2017 6:26 pm

Andrea a nevem, 49 éves vagyok.
Keresem a korban hozzám illő társat. Barátokat is.
Budapesten élek, és dolgozom.
Szeretek sétálni, beszélgetni.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, bátran írj.
Elérhetőségem,

- annovak1@gmail.com

Szép napot,

Andi

Chemist77
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd okt. 10, 2017 6:40 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Chemist77 » vas. okt. 29, 2017 5:30 pm

Sziasztok!
Tele a tatyóm mindenfélével-csókkal,öleléssel,összebújással,nagy nevetésekkel,komoly beszélgetésekkel,figyelemmel,odaadással,tisztelettel,tenyéren hordozással-és kibont(akoz)ásra vár...Kibon(takozta)tóként pediglen 30-45 közötti sportos-nőies leányzót keresnék.
Ugyanitt jelentős igény lenne baráti kapcsolatra is,hasonló alapon mint a fentiek-természetesen az első három kivételével. :)
Ha valamelyik opció kedvedre való lenne,írj bátran!

big77bag@gmail.com

nadof
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. nov. 01, 2017 9:41 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: nadof » szer. nov. 01, 2017 9:51 am

Sziasztok!

Elsősorban azért vagyok itt, mert komoly kapcsolatot keresek, de ha "csak" barátokra találnék, már az is megérte. Huszas éveiben járó, dolgozó nő vagyok, aki igyekszik tartalmas életet élni. Nem igazán vagyok a híve a hosszú levelezésnek, egy hús-vér beszélgetés sokkal többet ad az emberből, mint ezek a fakó sorok. Szóval várom azok jelentkezését, akik nyitottak viszonylag hamar találkozni, meginni valamit vagy mivel novemberben szerintem elég sok jó filmet adnak a mozikban, akár egy közös filmre. :)

Itt megtaláltok: ugyehogygugye@gmail.com

Lukacsmoni233
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. nov. 03, 2017 5:08 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lukacsmoni233 » pén. nov. 03, 2017 5:14 pm

SZIASZTOK LUKÁCS MÓNI VAGYOK ARANYOS ÉS KEDVES LÁNY 23ÉVES FEKETE HAJAM VAN BARNA SZEMEM 165CM MAGAS 70KG IMÁDOK MOTOROZNI DALSZÖVEGET ÍRNI ... OLYAN LÁNYT KERESEK AKI NEM JÁTSZÍK AZ ÉRZÉSEIMMEL ÉS NEM DOB KI KB 2HONAP UTÁN SZERETEK ROMANTIKUS LENNI FELTÉKENY TIPUS VAGYOK JELENLEG SZABOLCS MEGYÉBEN LAKOM DE HA MEGTALÁLOM AZ IGAZIT A VILÁG VÉGÉRE IS ELMENNÉK ÉRTE KÜLSŐ ENGEM NEM ZAVAR DE AZÉRT NE LEGYEN 100KGM :D KOR SEM SZÁMÍT DE AZÉRT 40ÉVES SE LEGYEN :D HÁT AKI MEG AKAR ISMERNI AKKOR VEGYEN FEL VIBERRE ;) 06204284055

Anna
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. nov. 03, 2017 8:51 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Anna » pén. nov. 03, 2017 9:17 pm

Sziasztok!
Anna vagyok és 23 éves.
168 cm magas, barna hajú, barna szemű, vékony, de nőies alkatú lány vagyok.
Imádom az életet és élem is. Sokat utaztam és utazok, szeretek bulizni (de nem minden héten), szeretek tanulni és dolgozni is.
Külsőleg és belsőleg is hasonló nővel szeretnék találkozni.
habonyanna@freemail.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anna kedd nov. 07, 2017 3:55 pm-kor.

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » vas. nov. 05, 2017 2:08 pm

Sziasztok!
Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 29 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

Springlove
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. nov. 17, 2017 7:17 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Springlove » pén. nov. 17, 2017 7:26 am

Sziasztok! :-)

28 éves, budapesti, vidám, nőies, értelmiségi biszexuális lány keresi partnerét intelligens, kedves lány személyében.
Ha magadra ismertél, várom leveled az alábbi e-mail címre:

springlove1116@gmail.com

Bogcsi87
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. nov. 17, 2017 10:25 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Bogcsi87 » pén. nov. 17, 2017 10:31 pm

Sziasztok! 30 éves nőies, csinos, kedves, intelligens budapesti lány keresi kedves, szenvedélyes, nőies partnerét 25 és 35 éves kor között. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj nyugodtan ide: nagybogcsi87@gmail.com. Szép napot!

AP2.1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. nov. 27, 2017 3:43 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: AP2.1 » hétf. nov. 27, 2017 3:59 pm

Sziasztok!

Filmeket, macskákat, fekete humort, kirándulást, főzést szerető 29 éves budapesti lány keresgélne "menjünk együtt valamerre" jellegű ismeretséget vagy kölcsönös szimpátia estén kapcsolatot. aestheticperfection2.1@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég